Kochani!

Bardzo chcieliśmy Was prosić o jeszcze odrobinę cierpliwości. Niestety z powodów niezależnych od nas, nasza stara strona zaczęła borykać się z poważnymi problemami technicznymi 🙁 Dlatego musieliśmy podjąć zdecydowane kroki i zacząć tworzyć nową stroną. Cały czas nad tym pracujemy. Powoli zaczynamy uzupełniać wpisy i wszystkie najważniejsze informacje, ale może to trochę jeszcze potrwać.

To, że naszej stronie niewiele się w tej chwili dzieje, nie znaczy, że nic nie robimy. Niestety mroźny sezon zimowy nie daje nam wytchnienia 🙁 Jest to najgorszy okres dla zwierząt a my robimy wszystko, żeby pomóc im go przetrwać.

Nasze bieżące działania możecie śledzić już na nowej stronie w aktualnościach (po prawej stronie) oraz na naszym profilu FB. Zachęcamy również do polubienia naszego profilu 🙂

W dalszym ciągu możecie zaglądać na naszą starą stronę 🙂 Nie zdążyliśmy jeszcze przenieść tutaj naszych podopiecznych, ale wszystkich znajdziecie → TUTAJ

Jeśli chcielibyście wspomóc nasze działania możecie to zrobić wpłacając grosik na nasze konto, albo kupić naszym podopiecznym karmę, która w okresie zimowym schodzi nam w ogromnych ilościach. Chętnie przyjmiemy również kocyki polarowe, które najlepiej sprawdzają się jako ciepłe i przytulne legowiska dla naszych podopiecznych.

Pamiętajcie również o tym, że MiauKoty, to organizacja pożytku publicznego i możecie nam podarować swój 1%.
Gotowy program do rozliczania PITów znajdziecie klikając w baner poniżej.

Program do rozliczania PIT 2015 online - e-pity 2015